loader

برندها

مرتب سازی بر اساس:
مشاهده:
 • دستگاه بدنسازی اسمیت
  سایز دستگاه : 2320*2180*1090
  وزن دستگاه : 268 kg
  برند : DHZ FITNESS

   

   

   

  دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد جزوه دستگاه های بدنسازی چند کاره محسوب می شود و می توانید حرکات مهم از جمله اسکوات، پرس سینه، زیربغل هالتر خم و… را با دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد انجام دهید. دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد بسیار محکم بوده و دارای طراحی زیبا و استانداردی است. دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد و ورزشکار بر چهار پایه به طور مساوی تقسیم می شود و دستگاه بدنسازی دچار بی تعادلی نخواهد شد.  با کمک دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد می توانید اسکوات پا باز، ساق پا ایستاده، لیفت پشت پا، پرس سینه یا بالاسینه و … را به راحتی و در ایمنی کامل انجام دهید. یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌ در باشگاه‌های ورزشی دستگاه اسمیت که دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس نمونه ای خوب از محصولات کمپانی دی اچ زد فیتنس است.

  دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد می‌تواند روی عضلات بالا تنه و هم پایین تنه تاتثیر بگذارد و سبب رشد آنها شود. دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد از دستگاه های وزنه آزاد است و به واسطه محدوده حرکتی که دارد استفاده از وزنه‌های خیلی سنگین را ایمن‌تر می‌سازد. برای استفاده از دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد باید وزنه ها را به هر دوسر میله هالتر اضافه کرده، زیر میله بروید و وزنه را روی قسمت پشتی شانه های خود قرار دهید. برای تمرین با دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ تان را از هر دو طرف میله گرفته و وزنه را از روی رک بلند کنید. برای پایین آوردن وزنه ها دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد زانو را خم کرده و حرکت اسکواتتان را کامل کنید.

 • دستگاه بدنسازی بارفیکس کمکی و پارالل
  سایز دستگاه : 2240*1070*1638
  وزن دستگاه : 268 kg
  وزن سنگ : 100 kg
  برند : DHZ FITNESS

   

   

  با استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  به طور مستقیم عضلات سه سر بازویی، پشت بازو و به طور غیر مستقیم عضلات سینه، دلتوئید قدامی، ساعد، عضلات سرشانه درگیر تمرینات خواهند بود. برای استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  باید کف دست هایتان رو به بدن تان بوده و انگشت شست تان را دور میله قلاب کنید. به اندازه عرض شانه باید دست های تان را باز کنید و میله دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس را بگیرید و به کمک عضله های پشت بازو، بدن تان را به سمت بالا بکشید تا آرنج ها صاف شوند. در زمان اجرای تمرینات با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  نباید مفصل آرنج خود را قفل کنید، زیرا در غیر این صورت به این مفصل آسیب وارد می شود.

  دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل در اکثر باشگاه‌ها وجود دارد و برای تمرینات ورزشکاران دستگاه بدنسازی مهمی به شمار می آید. با استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس می توانید حرکت پارالل (دیپ) را برای تقویت و رشد عضلات پشت بازو و سینه انجام داده، حرکت بارفیکس را برای تقویت بازوها، عضلات پشت و زیربغل اجرا کنید و حرکات شکم را نیز با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  می توانید اجرا نمایید.

  اجرای حرکت شکم خلبانی با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس راحت است. حرکت پارالل که با استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل  دی اچ زد فیتنس انجام می دهید، بر روی عضلات سینه، عضلات پشت بازو، عضله های پشت، عضلات سر شانه و … کار خواهد کرد. نحوه اجرای این حرکت مهم است و با تغییر آن سبب می شود تا عضلات متفاوتی از بدن تان را درگیر ورزش کنید.

  برای انجام دادن حرکت پارالل با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس باید بالا تنه شما کاملا صاف باشد و بدن تان با خم شدن آرنج هایتان به سمت پایین حرکت کند. فاصله دستگیره های دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس نباید بیشتر از عرض شانه های شما باشد و هر چه فاصله دستگیره ها به هم نزدیک تر باشد، عضلات پشت بازوی شما بیشتر تقویت خواهد شد. می دانید که تنفس در بدنسازی بسیار اهمیت دارد و در زمان استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس باید با پایین رفتن نفس را حبس کرده و در زمان بالا کشیدن بدن تان نفس را بیرون دهید. قبل از کار با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس تنظیمات وزنه و سایر تجهیزات را انجام دهید.

 • دستگاه بدنسازی پرس پا
  سایز دستگاه:1260*1610*2170
  برند محصول:DHZ
  وزن دستگاه:  264kg

   

   

  با استفاده از دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس قادر خواهید بود پرس پا را در راحت ترین حالت و ایمن ترین وضعیت برای بدن تان انجام دهید. با کمک دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس می توانید بر روی حجم دهی ران ها کار کنید و تاثیرات مثبتی بر روی این نواحی بگذارید. پرس پا یکی از دستگاه های مهم بدنسازی است امروزه در تمام باشگاه ها وجود دارد. دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس یکی از انواع دستگاه های پرس پاست که از بدنه فولادی مستحکمی ساخته شده است و ایمنی شما را نیز تامین می کند. دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس قابلیت تنظیم برای افراد با وزن های مختلف را دارد.

  برای تمرین با دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس  باید وزنه مناسب قدرت بدنی خود را انتخاب کنید و بعد از تنظیم صندلی روی آن بنشینید. پاها را روی صفحه مخصوص دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس  قرار دهید. دست های خود را در اطراف دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس قرار داده و ضامن دستگاه بدنسازی را آزاد کنید.

  با نشستن بر روی دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس به آهستگی و وزنه را بالا و پایین بیاورید و سعی کنید پاهایتان در زمان حرکت وزنه ها بیش از 90 درجه خم نکنید تا مفاصل شما دچار مشکلی نشوند. در زمان تمرین با دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس باید حواستان به دم و باز دمتان باشد تا بتوانید اکسیژن کافی به عضلات بدن تان برساند.

  دستگاه بدنسازی پرس پا دی اچ زد فیتنس بسیار محکم بوده و دارای طراحی زیبا و استانداردی است. وزن دستگاه و ورزشکار بر چهار پایه به طور مساوی تقسیم می شود و دستگاه بدنسازی دچار بی تعادلی نخواهد شد.

 • دستگاه بدنسازی پشت پا خوابیده DHZ
  سایز دستگاه : 960*1500*1570
  برند محصول : DHZ
  وزن دستگاه : 221KG
  وزن سنگ : 100KG
 • دستگاه بدنسازی جلو پا نشسته
  سایز دستگاه  1500*1050*1470
  برند محصول : DHZ
  وزن دستگاه : 252kG
  وزن سنگ : 100KG

   

 • دستگاه بدنسازی فلای دو کاره
  سایز دستگاه : 2020*1310*1870
  وزن دستگاه : 268 KG
  وزن سنگ : 110 KG

   

   

  برای استفاده از دستگاه بدنسازی فلای سینه دی اچ زد فیتنس ارتفاع صندلی را متناسب با فیزیک بدنی باید تنظیم کرده و وزنه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اجرای فلای سینه با دستگاه بدنسازی فلای سینه دی اچ زد فیتنس راحت تر از دمبل می باشد. دستگاه بدنسازی فلای سینه دی اچ زد فیتنس  یکی از دستگاه های بدنسازی پرطرفدار در بدنسازی است و به راحتی می تواند سبب تقویت و رشد عضلات سینه و سرشانه شود. برای انجام تمرین با دستگاه بدنسازی فلای سینه دی اچ زد فیتنس دست ها به سمت بیرون در کنارتان ببرید و آرنج تان را کمی خم کنید و دستان تان را به سمت هم حرکت دهید تا اینکه دستان تان نزدیک به هم شوند. از دستگاه بدنسازی فلای سینه دی اچ زد فیتنسبرای تقویت عضلات عضلات سینه و سرشانه استفاده می‌کنند. دستگاه بدنسازی فلای سینه دی اچ زد فیتنس با اشکال مختلفی طراحی شده که نحوه و مقدار استفاده از این دستگاه بدنسازی سیم کش با یکدیگر تفاوت دارند.

 • دستگاه بدنسازی قیقی
  سایز دستگاه : 2360*1090*2820
  وزن دستگاه : 285 kg
  وزن سنگ : 100 kg

   

  دستگاه بدنسازی سیم کش پارویی (دستگاه قایقی) :

  حرکت عالی جهت حجم دادن و خشک کردن عضلات ذوزنقه ای شکل زیربغل می باشد.

  برای انجام این تمرین نکات زیر را در نظر بگیرید:

  پاها را بر روی سکوی دستگاه بدنسازی قایقی ثابت کنید.

  دستگیره های دستگاه را محکم در دستان خود گرفته سپس با بازکردن زانوها بدن خود را تا آنجا که میتوانید به عقب بکشید.

  ستون فقرات باید صاف و قوس طبیعی کمر در طول اجرای حرکت حفظ شود.

  زانوها باید تا حدودی خمیده باشد خمیده بودن زانوها از وارد شدن فشار بر ستون مهره ها جلوگیری و انحنای طبیعی به انتقال فشار سازنده تمرین بر عضلات پشت و عضلات زیر بغل کمک میکند.

  با شروع تمرین با دستگاه قایقی عضلات ناحیه کتف های خود را منقبضو شانه های خود را به سمت پایین و سمت عقب بکشید.

  حال در مرحله دوم تمرین با درگیر کردن زیر بغل های خود با فشار تمرین آرنج های خود را به سمت عقب بکشید و سینه های خود را به سمت بیرون متمایل کنید تا جایی که با سر شانه های شما در یک راستا قرار بگیرید.

  به همان اندازه که عضلات ذوزنقه ای را منقبض می کنید عضلات زیر بغل را در انقباض کامل نگه دارید.

  در انتهای تمرین با نگه داشتن انقباض کامل عضلات میله را به آرامی به نقطه شروع خود برگردانید.

   

 • دستگاه بدنسازی کراس آور
  سایز دستگاه : 2300*1090*4500
  برند محصول : DHZ
  وزن دستگاه : 440 kg
  وزن سنگ : 190 kg

   

   

   

  دستگاه  کراس آور کاملا باشگاهی است که برای حرکات قفسه سینه، زیر سینه، حرکات جلو بازو، پشت بازو، سرشانه از جانب، بار فیکس و  زیر بغل تک دست کششی را به راحتی میتوان به وسیله این دستگاه انجام داد. از دیگر قابلیت های این دستگاه لت؛ در واقع انجام حرکات زیر بغل کششی از جلو و پشت، پارویی، حرکات زیر بغل کششی جمع و باز، و کراس تک که شامل حرکات پشت بازو، شکم و جلوبازو میشود است. با استفاده از این دستگاه کامل ورزشکار میتواند تقریبا تمام حرکات ورزشی مورد نیاز خود را با استفاده از این دستگاه انجام دهد و نیازی به جابه جا شدن در محیط باشگاه ندارد.

 • دستگاه بدنسازی لت
  سایز دستگاه : 1910*1285*1425
  وزن دستگاه : 280 kg
  وزن سنگ : 110 kg

   

   

   

  دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس سیم کش؛ بدنه ای از فولاد مستحکمی دارد که روکش ضخیم آن سبب می شود در زمان استفاده ورزشکاران دچار خش و خطی نشود و صندلی آن فوم نرم و انعطاف پذیر است که روکش چرمی از جنس مرغوبی دارد. وزنه های دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس که در کنار دستگاه تعبیه شده اند و دارای آهن ربا می باشند که از برخورد محکم آنها به یکدیگر جلوگیری خواهند کرد. دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس یکی از حرفه ای ترین تجهیزات بدنسازی برای تقویت عضلات پشت می باشد. با استفاده از دستگاه بدنسازی لت دی اچ زد فیتنس سیم کش عضله پشتی بزرگ (بخش خارجی)، عضلات زیربغل، عضله دلتوئید خلفی (بخش پشتی سرشانه) و جلو بازو را تقویت کرده و سبب رشد آنها خواهید شد. تمرینات بدنسازی با دستگاه لت بدنسازی، زمانی که ورزشکار با دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس تمرینات را به اندازه و صحیح اجرا کند، حجم عضلات پشت را تقویت خواهد کرد و تا حدودی نیز می تواند بر روی عضلات سینه نیز تأثیر بگذارد.

  با استفاده از دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس سیم کش امکان تقویت عضلات خلفی بزرگ و زیربغل وجود دارد. دستگاه بدنسازی زیر دی اچ زد فیتنس بسیار مستحکم است و طراحی آن به گونه ای انجام شده است که تعادل متناسبی دارد و وزن بر چهار پایه به طور مساوی تقسیم می شود و دچار بی تعادلی نخواهد شد. راهنمای استفاده دستگاه بدنسازی لت دی اچ زد فیتنس سیم کش و نحوه اجرای صحیح این دستگاه بدنسازی روی آن نصب شده است و با مطالعه آن ورزشکار راحت تر می تواند از دستگاه بدنسازی لت دی اچ زد فیتنس استفاده نماید.