loader

برندها

مرتب سازی بر اساس:
مشاهده:
  • تحمل وزن: نامحدود
  • دارای موتور قدرتمند /AC3 اسب واقعی با پیک 7 اسب
  • دارای صفحه کلید لمسی
  • دارای اینورتر W . G ساخت کره
  • سایز دستگاه : mm 970*1100*2320
  • حداکثر سرعت: Km/h24
  • حداکثر شیب: % 20
  • شماره تماس:09300144806
  45,000,000 تومان 43,900,000 تومان
 • دستگاه بدنسازی اسمیت
  سایز دستگاه : 2320*2180*1090
  وزن دستگاه : 268 kg
  برند : DHZ FITNESS

   

   

   

  دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد جزوه دستگاه های بدنسازی چند کاره محسوب می شود و می توانید حرکات مهم از جمله اسکوات، پرس سینه، زیربغل هالتر خم و… را با دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد انجام دهید. دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد بسیار محکم بوده و دارای طراحی زیبا و استانداردی است. دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد و ورزشکار بر چهار پایه به طور مساوی تقسیم می شود و دستگاه بدنسازی دچار بی تعادلی نخواهد شد.  با کمک دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد می توانید اسکوات پا باز، ساق پا ایستاده، لیفت پشت پا، پرس سینه یا بالاسینه و … را به راحتی و در ایمنی کامل انجام دهید. یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌ در باشگاه‌های ورزشی دستگاه اسمیت که دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس نمونه ای خوب از محصولات کمپانی دی اچ زد فیتنس است.

  دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد می‌تواند روی عضلات بالا تنه و هم پایین تنه تاتثیر بگذارد و سبب رشد آنها شود. دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد از دستگاه های وزنه آزاد است و به واسطه محدوده حرکتی که دارد استفاده از وزنه‌های خیلی سنگین را ایمن‌تر می‌سازد. برای استفاده از دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد باید وزنه ها را به هر دوسر میله هالتر اضافه کرده، زیر میله بروید و وزنه را روی قسمت پشتی شانه های خود قرار دهید. برای تمرین با دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ تان را از هر دو طرف میله گرفته و وزنه را از روی رک بلند کنید. برای پایین آوردن وزنه ها دستگاه بدنسازی اسمیت دی اچ زد فیتنس وزنه آزاد زانو را خم کرده و حرکت اسکواتتان را کامل کنید.

 • دستگاه بدنسازی بارفیکس کمکی و پارالل
  سایز دستگاه : 2240*1070*1638
  وزن دستگاه : 268 kg
  وزن سنگ : 100 kg
  برند : DHZ FITNESS

   

   

  با استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  به طور مستقیم عضلات سه سر بازویی، پشت بازو و به طور غیر مستقیم عضلات سینه، دلتوئید قدامی، ساعد، عضلات سرشانه درگیر تمرینات خواهند بود. برای استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  باید کف دست هایتان رو به بدن تان بوده و انگشت شست تان را دور میله قلاب کنید. به اندازه عرض شانه باید دست های تان را باز کنید و میله دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس را بگیرید و به کمک عضله های پشت بازو، بدن تان را به سمت بالا بکشید تا آرنج ها صاف شوند. در زمان اجرای تمرینات با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  نباید مفصل آرنج خود را قفل کنید، زیرا در غیر این صورت به این مفصل آسیب وارد می شود.

  دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل در اکثر باشگاه‌ها وجود دارد و برای تمرینات ورزشکاران دستگاه بدنسازی مهمی به شمار می آید. با استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس می توانید حرکت پارالل (دیپ) را برای تقویت و رشد عضلات پشت بازو و سینه انجام داده، حرکت بارفیکس را برای تقویت بازوها، عضلات پشت و زیربغل اجرا کنید و حرکات شکم را نیز با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس  می توانید اجرا نمایید.

  اجرای حرکت شکم خلبانی با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس راحت است. حرکت پارالل که با استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل  دی اچ زد فیتنس انجام می دهید، بر روی عضلات سینه، عضلات پشت بازو، عضله های پشت، عضلات سر شانه و … کار خواهد کرد. نحوه اجرای این حرکت مهم است و با تغییر آن سبب می شود تا عضلات متفاوتی از بدن تان را درگیر ورزش کنید.

  برای انجام دادن حرکت پارالل با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس باید بالا تنه شما کاملا صاف باشد و بدن تان با خم شدن آرنج هایتان به سمت پایین حرکت کند. فاصله دستگیره های دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس نباید بیشتر از عرض شانه های شما باشد و هر چه فاصله دستگیره ها به هم نزدیک تر باشد، عضلات پشت بازوی شما بیشتر تقویت خواهد شد. می دانید که تنفس در بدنسازی بسیار اهمیت دارد و در زمان استفاده از دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس باید با پایین رفتن نفس را حبس کرده و در زمان بالا کشیدن بدن تان نفس را بیرون دهید. قبل از کار با دستگاه بدنسازی بارفیکس و پارالل دی اچ زد فیتنس تنظیمات وزنه و سایر تجهیزات را انجام دهید.

 • دستگاه بدنسازی کراس آور
  سایز دستگاه : 2300*1090*4500
  برند محصول : DHZ
  وزن دستگاه : 440 kg
  وزن سنگ : 190 kg

   

   

   

  دستگاه  کراس آور کاملا باشگاهی است که برای حرکات قفسه سینه، زیر سینه، حرکات جلو بازو، پشت بازو، سرشانه از جانب، بار فیکس و  زیر بغل تک دست کششی را به راحتی میتوان به وسیله این دستگاه انجام داد. از دیگر قابلیت های این دستگاه لت؛ در واقع انجام حرکات زیر بغل کششی از جلو و پشت، پارویی، حرکات زیر بغل کششی جمع و باز، و کراس تک که شامل حرکات پشت بازو، شکم و جلوبازو میشود است. با استفاده از این دستگاه کامل ورزشکار میتواند تقریبا تمام حرکات ورزشی مورد نیاز خود را با استفاده از این دستگاه انجام دهد و نیازی به جابه جا شدن در محیط باشگاه ندارد.

 • دستگاه بدنسازی لت
  سایز دستگاه : 1910*1285*1425
  وزن دستگاه : 280 kg
  وزن سنگ : 110 kg

   

   

   

  دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس سیم کش؛ بدنه ای از فولاد مستحکمی دارد که روکش ضخیم آن سبب می شود در زمان استفاده ورزشکاران دچار خش و خطی نشود و صندلی آن فوم نرم و انعطاف پذیر است که روکش چرمی از جنس مرغوبی دارد. وزنه های دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس که در کنار دستگاه تعبیه شده اند و دارای آهن ربا می باشند که از برخورد محکم آنها به یکدیگر جلوگیری خواهند کرد. دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس یکی از حرفه ای ترین تجهیزات بدنسازی برای تقویت عضلات پشت می باشد. با استفاده از دستگاه بدنسازی لت دی اچ زد فیتنس سیم کش عضله پشتی بزرگ (بخش خارجی)، عضلات زیربغل، عضله دلتوئید خلفی (بخش پشتی سرشانه) و جلو بازو را تقویت کرده و سبب رشد آنها خواهید شد. تمرینات بدنسازی با دستگاه لت بدنسازی، زمانی که ورزشکار با دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس تمرینات را به اندازه و صحیح اجرا کند، حجم عضلات پشت را تقویت خواهد کرد و تا حدودی نیز می تواند بر روی عضلات سینه نیز تأثیر بگذارد.

  با استفاده از دستگاه بدنسازی زیر بغل لت دی اچ زد فیتنس سیم کش امکان تقویت عضلات خلفی بزرگ و زیربغل وجود دارد. دستگاه بدنسازی زیر دی اچ زد فیتنس بسیار مستحکم است و طراحی آن به گونه ای انجام شده است که تعادل متناسبی دارد و وزن بر چهار پایه به طور مساوی تقسیم می شود و دچار بی تعادلی نخواهد شد. راهنمای استفاده دستگاه بدنسازی لت دی اچ زد فیتنس سیم کش و نحوه اجرای صحیح این دستگاه بدنسازی روی آن نصب شده است و با مطالعه آن ورزشکار راحت تر می تواند از دستگاه بدنسازی لت دی اچ زد فیتنس استفاده نماید.